Moja opinia o rybach firmy GRAAL


 Zacznijmy od tego co to za firma?
Graal utworzył Grupę Kapitałową, która obejmuje 6 spółek zależnych. Obecnie w ofercie Grupy Kapitałowej Graal znajdują się następujące gamy produktów: m.in.: konserwy rybne, konserwy mięsne, ryby wędzone, owoce morza, kawiory, ryby mrożone, marynaty, salinaty, sałatki rybne, sałatki warzywne oraz dania obiadowe. Grupa w swoim portfolio posiada takie marki jak Graal, SuperFish, Koral, Kordex, Gaster, Tess, Meg, EraRyb. 

Otrzymałam do przetestowania kilka rodzai puszek, ale głównie z serii Graal. Miałam wykonać jakiś przepis np. sałatkę z tuńczykiem, ale mojemu mężulkowi tuńczyk nie pod pasował. Dlatego postanowiłam napisać kilka zdań ogółem co o nich myślę.
 
Filet z pstrąga w sosie chrzanowym
Rybka jest zanurzona w delikatnym, kremowym sosie. Jest on bardzo łagodny dlatego z powodzeniem możemy go podać również dzieciom. Mój mąż próbując tą wersję był bardzo mile zaskoczony połączeniem smaków. Nigdy jeszcze wcześniej takiej kombinacji nie jedliśmy. Rybkę zjedliśmy samą na kanapce, ale nie będę tego prezentowała, bo większość wie jak wygląda ryba w puszce. Podsumowując, bardzo smaczna rybka, polecamy.Graalki dla dzieci czyli łosoś ala pizza
Naszym zdaniem jest to fajna forma przemycenia dzieciom rybki za pomocą fajnego, przyciągającego opakowania jak i delikatnego smaku łososia w delikatnym sosie. Na opakowaniu jest napisane ala pizza, ale smaku pizzy, nie wyczuwam lecz najzwyklejszy pyszny sosik pomidorowy. Nasza malutka testerka Maja bardzo polubiła te rybki. Przyznam szczerze, że wcześniej nie podawałam jej takich smakołyków. Od teraz się to zmieniło. Kawałki ryb są solidne, spore i smaczne.


Tuńczyk i filet z makreli 


Te ryby również nam zasmakowały, a najbardziej makrela, lecz tuńczyk z papryką również był smaczny, ale już nie tak jak makrela. Ogólnie bardzo dobre :)


Łosoś w sosie pomidorowym


Tutaj jestem mile zaskoczona z reguly nie lubię łososia, ale postanowiłam spróbować tej nowości. Powiem wam, że jestem zadowolona. Wcale nie czuję specyficznego smaku łososia, lecz pyszne kawałki ryby zanurzone w sosiku, jak dla mnie bomba, uwielbiam sos pomidorowy:)

Podsumowując
Teraz jestem bardziej przekonana do puszek rybnych. Już nie uważam, że ryba w takiej formie jest niedobra i nafaszerowana chemią. U nas wszyscy polubiliśmy te ryby. Polecam wypróbować i samemu się przekonać.

Pozdrawiam Natalia :)

15 komentarzy:

 1. Natalka ładny wygląd bloga :)

  Uwielbiamy w domu rybki z Graala sa najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję wczoraj został zmieniony :)

   Usuń
 2. często na wsi u rodziców moja mama lub babcia robią pasty z łososia wędzonego :)
  Na kolacyjkę pycha :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kojarzę firmy ,dobrze znać opinię przed wakacjami w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie troszkę się u Ciebie na blogu zmieniło :) bardzo ładnie :) łosoś ala pizza - muszę spróbować z ciekawości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe smaki, bardzo lubię rybki z puszki i te wędzone, przeważnie makrelę w pomidorach. Miałam kiedyś dostęp do przedstawiciela super fish, i byłam zadowolona z tych prduktów i jeszcze dostawałam je w atrakcyjnej cenie ;) mój mąż bardzo lubił opiekańce w zalewie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również uwielbiam ryby a w szczególności makrelę w sosie pomidorowym Kupowałam ją w Kauflandzie ale niestety do czasu gdy w puszce znalazłam kawałek haczyka Ale uważam że są smaczne

  OdpowiedzUsuń
 7. Zjadam rybki z graala —bardzo mi smakują!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupiłem matce, praktykującej katoliczce (91lat) szprotki w sosie pomidorowym 300gram prosiła o rybki, bo dzisiaj piątek.I wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że naje.. li tyle soli, że aż"ryja wykręca "! Pytam —tego wymaga norma ISO 22000 którą się szczycicie? Q.. wa Wasza mać! Tego g.wna nie dałbym nawet psu, a co dopiero 91-no letniej starszej osobie!To g... wyprodukowano w graal sa, zachodnia 22, Wejherowo dla Jeronimo Martins(biedronka) I według życzenia podpisuje się —Ignacy Sandał,Bukowno.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kupiłem matce, praktykującej katoliczce (91lat) szprotki w sosie pomidorowym 300gram prosiła o rybki, bo dzisiaj piątek.I wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że naje.. li tyle soli, że aż"ryja wykręca "! Pytam —tego wymaga norma ISO 22000 którą się szczycicie? Q.. wa Wasza mać! Tego g.wna nie dałbym nawet psu, a co dopiero 91-no letniej starszej osobie!To g... wyprodukowano w graal sa, zachodnia 22, Wejherowo dla Jeronimo Martins(biedronka) I według życzenia podpisuje się —Ignacy Sandał,Bukowno.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłem matce, praktykującej katoliczce (91 lat) szprotki w sosie pomidorowym 300gram —prosiła, bo dzisiaj piątek.I wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że naje.. li tyle soli, że aż"ryja wykręca"! Pytam —tego wymaga norma ISO 22000 którą się szczycicie? Q.. wa Wasza mać! Tego g.wna nie dałbym nawet psu, a co dopiero 91-no letniej starszej osobie!I podpisuję się pod tym co napisałem — Ignacy Sandał

  OdpowiedzUsuń
 11. Kupiłem matce, praktykującej katoliczce (91 lat) szprotki w sosie pomidorowym 300gram —prosiła, bo dzisiaj piątek.I wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że naje.. li tyle soli, że aż"ryja wykręca"! Pytam —tego wymaga norma ISO 22000 którą się szczycicie? Q.. wa Wasza mać! Tego g.wna nie dałbym nawet psu, a co dopiero 91-no letniej starszej osobie!I podpisuję się pod tym co napisałem — Ignacy Sandał

  OdpowiedzUsuń

Drogi anonimie bardzo proszę podpisz się jeśli chcesz się wypowiedzieć.
Dziękuję za komentarze :)

Copyright © Mała kuchareczka